شبی تاریک و خوفناک بود در اون روز لیندا در حال فرار کردن از یک عده اشخاص بود.-از اونطرف رفت بریم دنبالش نباید زنده نگه داریم این افریته رو.-وای من خیلی میترسم خدایا کمکم .لیندا در همین حال بود یک پسر بچه ای او را نجات داد.-ام خیلی ممنونم.-نمیخواد تشکر ی فقط دنبالم بیا.-چشم.و بعد به راهشون ادامه دادن که به اخر خط دربازه رسیدند.-دیگه وقت نداریم از دربازه عبور اینطوری به سرزمینیکه من زندگی میم میرسی.-ولی تو چی؟.-برو.و بعد آن پسر لیندا رو به طرف دربازه انداخت و دربازه را نابود کرد تا لیندا توان عبور را نداشته باشد.از ان روز70 سال میگذره . صبح بود و لینا در حال فکر کردن به این که او کی بود در سابق فکر میکرد چون حافظش رااز دست داده بود و میدانست که سرگتی مادر واقعی او نیست.-لینا چی شوده؟-هیچی داشتم کمی فکر میکردم.-میدونم که چقدر سخته که این چیزارو به یاد بیاری منم بعد از ان که پدرم حافظم رو درباره بردرم پاک کرد خیلی ناراحتم.-برادرت شاهزاده طلایی اون خیلی پسر مهربونی بود؟-بیچاره من یادم نمیات.-از دسته توپول در دهان.بعدلیندا با لبخند از جاش بلند شود . و برای مهمانی خانواده ادلایت و رابنز آماده شود.وقتی همگی آماده شودن سوار لیموزیل رفتند.ولی باز لینا در همین فکر بود . که یکدفعه انفجاری اتفاق افتاد.و ماشین به یک دیوار خورد.اما ادلایت ها بخاطر این که فرشته هستند از انجا زنده بیرون امدند.-چه اتفاقی داره میفته؟-این کار ریمون حتما.بعد ایرس استیفانی و لینا به فرشته تبدیل شودن و به محل رسیدند . و یک غول بزرگ را دیدند که دره تمامخونه ها را خراب میی.-من با استفاده از قدرتم میتونم تو یک دقیقه اونو شکست بدم.ولی برعکث حرف های ایرس غول شکست نخورد بل که ایرس شکست خورد.غول بخاطر این کار ایرس خیلی عصبانی شود . و با استفاده از قدرتش استیفانی رو هم رویه زمین انداخت.-ایرس استیفانی نه..

داستان لاو ستار قسمت اول

داستان قشق ابدی من و تو قسمت1

عکس جدید شخصی های داستان های فرشته تاریک و عشق ابدی من و تو

خلاصه داستان عشق ابدی من و تو

خبر از داستان فرشته تاریک

داستان فرشته ای که انسان شود قسمت13

داستان فرشته ای که انسان شود قسمت12

یک ,ایرس ,خیلی ,دربازه ,فکر ,لینا ,بود و ,در همین ,و لینا ,ایرس استیفانی ,شود و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fakhtehsib موزیک فا tahsilico دارالمجانین فوق ماراتن آموزش امنیت شبکه با علی اردستانی تکنولوژي برتر خوابُ خيال مدیریت فایل