دنیای که مال ما دوتاست عشقی که همیشه مال ماست فقط توی که میتونی حالم رو بهتر ی فقط توی که میتونی صدامو بشنوی لطفا بگو که دوستم داری تمام دار و ندارم عشق و تمام کارم فقط تو هستی

صدای گنجشک ها همجا شنیده میشود.گل ها همه شاداب بودند.و اسمان صاف روز اول مدرسه بود و اریسا داشت به دبیرستان جدیدش فکر میکرد.وقتی به کلاسش رسید یک گوشه از کلاس نشست و صورتش را پوشاند.اریسا در همین حال بود که صدای جیغ و داد بچه ها شنیده شود.اون جیغ ها به خاطر اون پسر باحالبود که وارد کلاس شود.-ببینم اینجا چه خبره.-خوب اون پسری که تو اونجا میبینی اسمش ارم بی هست . این پسر پرنس مدرسمونه.-اها که اینطور پس بخاطر همین همه دخترا تا دیدنش شور و شوقی بهش نشون دادن.-اره ها اون اون داره میات سمتمون.ارم بی به طره اریسا و اون دختر که اسمش لیندا بود می امد اما ناگهان پاش رو گذشت روی میز اریسا و گفت:از جام جوم بخوراریسا نمیدونست باید چیکار ه او در همین حال بود که شالگردن رو صورتش رو برداشت و گریه کرد و از انجا رفت.-اون کی بود؟-من خودم هم نمیدونم ولی چهره خیلی نازی داشت لینداتو میشناسیش؟-ام تازه باهاش اشنا شودم.بعد همه به صورت ارم بی خیره شودن بعد ارم بی از انجا رفت که به باغ مدرسه رسید و صدای گریه یک دختر را شنید به نزدیکی های صدا رفت و اریسا را دید.-هوی چرا حالا اونجا نشستی و داری گریه میی؟-نباید بخاطر اون حرفی که بهم زدی گریه م؟-خوب-شما پسرا همیشه اینطوری هستید.و ایرس سعی داشت که از انجا برود که ارم بی مانع رفتن او شود.چ.چیه؟-ببین من این کارم رو جبران میم متمعن باش.بعد صورت اریسا را بوسید و از انجا با سرعت رفت.

واو خیلی من هیجان دارم هم یعنی به نظر شما ارم بی در دنیای واقعی هم همینکار رو باهام خوب تا قسمت بعدی خدا نگه دار بای بای^^

داستان لاو ستار قسمت اول

داستان قشق ابدی من و تو قسمت1

عکس جدید شخصی های داستان های فرشته تاریک و عشق ابدی من و تو

خلاصه داستان عشق ابدی من و تو

خبر از داستان فرشته تاریک

داستان فرشته ای که انسان شود قسمت13

داستان فرشته ای که انسان شود قسمت12

اون ,ارم ,اریسا ,بی ,رو ,ها ,ارم بی ,از انجا ,همین حال ,که میتونی ,توی که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هنرهای شخصی مرجع اطلاعات دشت و دمن وبگاه شخصی حسین پورفرج amirrzv Green Is the Warmest Colour هنر نزد ايرانيان است و بس بلاگی برای فایل ها وبلاگ آموزشی اسرار برمودا شبکه حمل و نقل جهانی