روزی من بودم یک ستاره اما عاشق شودم دوباره عاشق چشماشو دردسراش شودم من اخه چراااا ای کاش باهم شکوفه میشودیم.قلبمون رو باز و باز تر میکردیم -من الان عاشق چشماتونم من در انتزارتون میمونم من فقط اینجا موندم که چطورییییییییییییی یکیتونو انتخواب م -تنها ارزوی من شنیدن صدای توست خدایش دلم میخواهت بغلت م بوبوسمت ولی چطورییییییییی دنیامو گذاشتی رو سرم دلم نمیخواست جوابت رو بدم ولی انگار عجازه گفتن رو ندارم خدا چیکار م.من فقط حالا تو روو میخواهم بیا بشینیم زیره ستاره ها اواز بخونیم اهنگ عشق را بگیم باهم دوست دارم .بیا بغلم دیوونه بارم. ولی بی تو من احمق و بیچاره میمانم پس بمون کنارم

روزه افابی بود لیوی جلوی در منتظر خواهرش ملیسا بود.که یک دفعه صدای کنسرت گروه امپراتوریت موزیک را شنید.و رفت جلو کنسرت تمام شوده بود و لیوی لیوی هم خرد و خسته بود.که خاننده هرا خاننده گروه امپراتوریت موزیک را دید.و رفت جلو و پشت درخت قایم شود.و دید که هرا موهاش قولابی بود و اون پسر بود نه دختر.با تعجب گفتbrvbar;پس توتو پسری.اون سرش رو به طرف لیوی بورد و اون رو دید.لیوی میخواست فرار ه ولی بقیه گروه امپراتوریه موزیک جلوش را گرفتن.لیوی خیلی ترسیده بود و احساس میکرد که الان باید بخوابت.لیوی در همین حال بود که افتاد رو زمین.وقتی لیوی چشمش رو باز کرد دید که در خانه گروه امپراتوریت موزیک است.لیوی رفت جلو و دوباره اونو دید.که پسرا جلوش رو گرفت.-هم انگار چاره ای نداریم.-وای باید تورو ایدل یم این غیر ممکنه هم. خوشحالم که تورو سالم دیدم.-چیش هوی ارول تخسیر توه مگه نگفتیم که موهاتو بعد از اجرا در نیار.-هم حالا هرچی.-ش.شما کی هستین.-هم به تو چه جاستین این چه حرفیه لیوی دیگه جزع گروه ما هست.-م.منظورتون از این حرفا چیه.-ها ببخشید عضیت شودی من برون ان هدرسون خشن گروهه اپراتوریت موزیک است.-چیش من ریکو کویین گروه هستم.-ایوس پرینس گروه هستم.-ارول رهبر گروه .-زن رسمی گروه هستم.-و قرار که تو عضوی از گروه امپراتوریت موزیک شودی.چی من.

داستان لاو ستار قسمت اول

داستان قشق ابدی من و تو قسمت1

عکس جدید شخصی های داستان های فرشته تاریک و عشق ابدی من و تو

خلاصه داستان عشق ابدی من و تو

خبر از داستان فرشته تاریک

داستان فرشته ای که انسان شود قسمت13

داستان فرشته ای که انسان شود قسمت12

گروه ,لیوی ,رو ,تو ,موزیک ,هم ,گروه امپراتوریت ,امپراتوریت موزیک ,بود که ,دید که ,رفت جلو ,گروه امپراتوریت موزیک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

«دانش جویان واقعی» عنوانی است برای افرادی که قصد رشد دارند کتابخانه شهید حسینعلی نوروزی افتر سانگ هیتس مرجع مشاوره و معرفی انواع برند های یو پی اس در شیراز xcvb دانلود مقاله پرتال آموزش،مشاوره،کنکور/قبولی تضمینی کنکور باراد،مشاوره تضمینی کنکور باراد از عاشقي تا عاشق شدن بشنو ضربان قلبم را