ادامه مطلب

پس واقعا تو پسر منی.-ایاین امکان نداره.-نانی حالا امکان داره.استیفانی ایرس و ایوس در همین حال بودن که یکدفعه یک پسر به

استیفانی خرد.-هواست کجاست.-ب.ببخشید عجله داشتم وای باید برم.استیفانی صورتش کاملا سرخ شوده بود و داشت در نور افتاب

همچون یک کریستال میدرخشید.-ام استیفانی اتفاقی افتاده.-نانی داره از خجالت میمیره.-هه اینطور نیست فقط اهتیاج به استراحت دارم.

استیفانی در همین حال بود که خوابش برد.صبح شوده بود و همه اماده رفتن به مدرسه بودن.وقتی رسیدند مثل همیشه استیفانی و ایرس.

از هم جدا شودند.وقتی استیفانی به کلاسرسید معلم داشت یک دانشاموز جدید رو معرفی میکرد.-بچه ها لطفا با دانش اموز جدید اشنا

شوید.سلام من اوتا هستم و از دیدن شما خیلی خشحالم.و یک چشمکی زد و نشست همه دخترا داشتن غر میزدند که چه پسره باحالیه

استیفانی هم در دل اونو خیلی دوست میداشت ولی نمیدونست چطوری باید عشقش را به اوتا عبراض د.زنگ خورد استیفانی هم حالش

خوب نبود و به هوایه تازه ای نیاز داشت.اوتا هم اونو دید و به دنبال او رفت چون میدانست که استیفانی حالش خوب نیست.برای همین

دنبالش رفت.وقتی رسید دید که استیفانی در حال اوفتادن است.و رفت جلو که لب استیفانی به لب اوتا خرد.استیفانی همینطوری رویه

اوتا افتاده بود.که استیفانی بلخره چشمش رو باز کرد و دید روی اوتا افتاده است.-ههههههههههههه خیلی ببخشید.-اشکاری نداره

و به راهش ادامه داد.-باورم نمیشه رویه اوتا افتادم و لبش رو بوسیدم.و لبخندی زدو رفت.استیفانی میخواست بره سر کلاس اما باز

لیدی پلگ پیداش شود.اما استیفانی متوجه نشود.لیدی پلگ تا میخواست استیفانی را نابود د.ویل امد و انرا محال کرد.-ها چییییی.

-محافظ اوقیانوس ها و فراتر از ان محافظ اوتا از سرزمین افیدیا هستم و به تو عجازه نمیدم که به استیفانی عاصیبی برسونی.

استیفانی خیلی تعجب کرده بود.-یعنی تومحافظی ها.-درسته و به تو قول میدم که تا زنده ام از تو محافظت م.

hearts;ادامه داردhearts;

داستان لاو ستار قسمت اول

داستان قشق ابدی من و تو قسمت1

عکس جدید شخصی های داستان های فرشته تاریک و عشق ابدی من و تو

خلاصه داستان عشق ابدی من و تو

خبر از داستان فرشته تاریک

داستان فرشته ای که انسان شود قسمت13

داستان فرشته ای که انسان شود قسمت12

استیفانی ,اوتا ,تو ,ها ,رفت ,یک ,و به ,که استیفانی ,به تو ,استیفانی هم ,همین حال

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

. دانلودستان زودتر دانلود رایگان پرسشنامه استاندارد cArpE diEm Ramin1374mohammadi منو تو ما شير پاستوريزه آل شاپ golshanoplus